Kaip užsisakyti Suknelę?

KAIP UŽSISAKYTI SUKNELĘ?

Suknelės pasirinkimas

Parduotuvėje „Tiulio fėja“ visuomet rasite didžiulį vestuvinių suknelių pasirinkimą, kurias galite iškart įsigyti. Tačiau norint užsisakyti individualų suknelės siuvimą, reikia iš anksto susitarti dėl susitikimo su dizainere. Jo metu galėsite aptarti ir pasimatuoti jums patikusius modelius. Taip pat kartu su dizainere sukursite suknelės eskizą, pasirinkdama konkrečius siluetus, audinius ir detales.

Užsakymo procesas

Prieš vykdant užsakymą, susitarsime dėl suknelės biudžeto – ribas, kiek galite skirti suknelei. Pirmojo susitikimo metu turite palikti negrąžinamą avansą, kuris sudaro apie trečdalį suknelės kainos. Per antrąjį susitikimą matuositės suknelę, kuri bus atitaikyta pagal jūsų dydį, tam, kad įsitikintumėte, jog suknelė yra norimo ilgio ir dydžio. Į šį susitikimą būtina ateiti su bateliais ir liemenėle, kuri nesikeistų. Tai – svarbi detalė, kadangi priklausomai nuo liemenėlės keičiasi suknelės siluetas ir ją tenka persiūti.

Trečiąjį kartą aptariame nėrinių rašto išdėliojimą, detales bei aksesuarus. Ketvirtąjį susitikimą suknelę atiduodame. Taip pat klientės pageidavimu galime aptarti gėles plaukams, papuošalus, nuometus ar kitus aksesuarus. Galutinį mokestį už suknelę turite apmokėti atsiimdama suknelę arba prieš jos atsiėmimą.

  • Pirmas etapas

    Pirmas susitikimas, modelio aptarimas

  • Antras etapas

    Vienas ar du primatavimai

  • Trečias etapas

    Suknelės atidavimas

Jeigu prieš rinkdamasi suknelę ketinate dydį matuotis namuose, galite pasinaudoti siuvėjo paslaugomis, kuris jums padės tinkamai išsimatuoti, arba naudotis mūsų pateikta schema.

Suknelės pasiūvimo trukmė

Kurdami sukneles pagal individualius užsakymus visada stengiamės prisitaikyti prie klienčių ir derinti susitikimų skaičių, kadangi didžiausia dalis mūsų klienčių gyvena užsienyje. Todėl visuomet yra galimybė mažinti susitikimų skaičių ir per vieną atvažiavimą (2-3 d.d.) padaryti kelis primatavimus arba per 5 d.d. pasiūti visą suknelę.

Vidutinė suknelės kaina

Vidutinė vestuvinės suknelės kaina yra 500-2000 eur., priklausomai nuo to, kokius audinius bei gipiūrus naudosime. Kokteilinių ir proginių suknelių kainos vidutiniškai sudaro 340-1300 eur.